Kartka Wentylacyjna Łazienkowa.

 • Kratka Wentylacyjna do łazienki

   
  Kratka Wentylacyjna Łazienkowa RADE to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie estetykę, funkcjonalność i komfort. Wszystkie nasze kratki wentylacyjne nadają się do zamontowania w łazience. Jeśli chcesz ograniczyć ciąg wsteczny w łazience to można kupić Kratkę Wentylacyjną Zamykaną. Dzięki ręcznie zamykanej kratce wentylacyjnej, masz pełną kontrolę nad wymianą powietrza w swoim domu.
  Tylko zamykana kratka wentylacyjna RADE wyposażona jest w elegancki uchwyt, dzięki któremu łatwo i szybko możesz dostosować położenie żaluzji do swoich potrzeb.
 • Ładna Kratka Wentylacyjna Łazienkowa

   
  Ładne Kratki Wentylacyjne Łazienkowe RADE to także doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość i trwałość. Jest ona wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej, która zapewni Wam wieczne użytkowanie kratki wentylacyjnej do łazienki bez rdzy. Takie rozwiązanie to pełne bezpieczeństwo i higiena.

  Ciąg wsteczny w łazience, kuchni, mieszkaniu

   
  Zamykana kratka wentylacyjna może ograniczyć tzw. ciąg wsteczny w łazience, kuchni, mieszkaniu. Kratka Wentylacyjna Łazienkowa zmykana zrobi to w bezpieczny sposób, zgodny znormami.

Nie czekaj, wybierz luksusową kratkę wentylacyjną zamykaną i poczuj się komfortowo i zdrowo w swoim domu!

 

 
Zapraszamy do zobaczenia także naszego produktu wentylacyjnego: kratka wentylacyjna nierdzewna 14x14

Kratka Wentylacyjna Łazienkowa

 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość

Kratka wentylacyjna łązienkowa

 
Kratki do wentylacji są istotnym podzespołem systemu wentylacji w budynkach. Mają wpływ na jakość powietrza, komfort dżwiękowy oraz estetykę pomieszczenia. Pozwalają na ograniczenie tzw. ciągu wstecznego w łazience. Takie rozwiązanie pozwoli poczuć się przyjemnie w cieplutkiej łazience.
Wykonanie kratki wentylacyjnej łazienkowej ze stali nierdzewnej umożliwi pozbycie się rdzy z naszego otoczenia. Pozwoli zachować bezpieczeństwo i higienę w łazience.
Kratki wentylacyjne wyposażone w funkcję zamykania, mogą być zamykane i otwierane w zależności od potrzeb wentylacyjnych pomieszczenia. Sterowanie cyrkulacji nowego powietrza przez wentylacyjną kratkę łazienkową, pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci i jakości powietrza w łazience i toalecie.

10 zalet kratki wentylacyjnej łazienkowej RADE:

 

✔️Ochrona przed napływem zimnego powietrza do domu, przy kupnie zamykanej kratki.

✔️Oszczędność energii, dzięki odpowiedniemu przepływowi powietrza.

✔️Zwiększenie komfortu cieplnego w łazience.

✔️Poprawa jakości powietrza wewnątrz łazienki.

✔️Utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w łazience.

✔️Zmniejszenie ryzyka rozwoju grzybów i pleśni.

✔️Podkreślenie estetyki łazienki.

✔️Dostępność różnych rozmiarów i kształtów kratek.

✔️Wysoka trwałość i odporność na wysoką wilgotność.

✔️Łatwa instalacja i konserwacja.

 

Podsumowując

 
Pragniemy zaproponować Państwu piękną kratkę wentylacyjną łazienkową RADE. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamontować piękną kratkę do wentylacji w łazience. Elegancki design, doda uroku każdej łazience i będziesz mogła się poczuć tak jak ulubionym SPA. Kratki RADE są również doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie jakość i trwałość.

Jeśli szukasz skutecznego i estetycznego rozwiązania dla swojej łazienki, to nierdzewna kratka wentylacyjna jest idealnym wyborem.

Dlaczego wieje z kratki wentylacyjnej

 
Gdy za oknem nadejdzie jesień i zima, w naszych domach oraz łazienkach, może zjawić się ciąg wsteczny w kanałach wentylacyjnych. Wynika to z cofaniem się powietrza w przewodzie wentylacyjnym. Może w takiej sytuacji wiać zimne powietrze z kratki wentylacyjnej. Ciąg wsteczny jest zakłóceniem cyrkulacji powietrza w mieszkaniu, łazience. Przejawem tego zjawiska jest napływ chłodnego powietrza z kratek wyciągowych. Głównym powodem takiej sytuacji są zbyt szczelne okna oraz brak stosowania nawiewników.

Przyczyny ciągu wstecznego w kratkach wentylacyjnych

 
Właściwa wentylacja grawitacyjna wymaga zrównoważonego przepływu powietrza. Do mieszkania oraz łazienki musi zostać dostarczona wystarczająca ilość powietrza po przez nierdzewne kratki wentylacyjne lub nawiewniki okienne, ścienne lub sufitowe. Zurzyte powietrze jest odprowadzane przez kratki wywiewne łazienkowe. Dlatego dla właściwego działania wentylacji wywiewnej konieczne są odpowiednie otwory dostarczające nowe powietrze po przez kratkę wentylacyjną zewnętrzną.
Ciąg wsteczny powstaje w wyniku podciśnienia w systemie wentylacyjnym.

Jak przeciwdziałać dmuchaniu z kratki wentylacyjnej

 
Z ciągiem wstecznym można sobie poradzić, po przez dostarczenie odpowiedniej ilości powietrza z kratek nawiewnych z zewnątrz lub nawietrzaków. Pozwala to na zachowanie zdrowego i bezpiecznego bilans powietrza w domu. W naszym wentylacyjnym sklepie internetowym można kupić szeroki asortyment akcesoriów systemu wentylacyjnego wspomagających cyrkulację powietrza. Są to:

✔️nawietrzaki i kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne, które najlepiej jest montować pod oknami w przedpokoju lub przedsionku,

✔️kratki w drzwiach od łazienki oraz do kuchni,

✔️kratka wentylacyjna zamykana,

✔️odpowiednie nasady kominowe i tzw. daszki wentylacyjne.


Jednym z częstych, odczuwalnych objawów problemów z wentylacją łazienki jest silny ciąg wsteczny w kanałach wentylacyjnych objawiający się nadmuchem zimnego powietrza przez kratki wentylacyjne. Często w takiej sytuacji zasłaniamy lub zatykamy kratki wentylacyjne. Jest to wielki błąd, gdyż grozi powstaniem podwyższonej wilgoci i rozrostem pleśni i grzybów. Takie działanie nieodpowiedzialne, w walce z ciąg wsteczny, można wyeliminować poprzez odpowiednio dobraną kratkę wentylacyjną zamykaną. Pozwala ona na zmniejszenie odczuwalnego ciągu wstecznego przy zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa.

Nigdy nie wolno na stałe zamykać, zasłaniać otworu wentylacyjnego.

Dlaczego nie należy zaklejać kratki wentylacyjnej

 
Przepływ powietrza w domu jest bardzo ważny. Żebyśmy się dobrze czuli trzeba dostarczyć odpowiednie ilości powietrza, a następnie skutecznie i bezpiecznie je odprowadzenie przez zgodną z normami kratkę wentylacyjną. Dlatego nie wolno samodzielnie zaklejać i zatykać otworów wentylacyjnych i ich osłon. W innej sytuacji, możemy spowodować wzrost wilgotności, zaduchu, smrodku, w którym rozwój grzybów i pleśni ma doskonałe warunki. Kontrolowany napływ powietrza poprzez kratki sufitowe stanowią podstawę wymiany powietrza w domu.

Wilgoć w łazience i kuchni

 
Wysoka wilgotność w łazience jest efektem ich używania. Nowoczesne nierdzewne kratki wentylacyjne łazienkowe, pozwalają na efektywne odprowadzanie powietrza. Wietrzenie mieszkania pozwala zachować odpowiednia wilgotność, ale ważne jest umożliwienie wypływu powietrza przez odpowiednią kratkę. Warto pamiętać o tym, że można kupić w sklepie internetowym metalowe kratki do wentylacji.
Szczególnie mocno polecamy nasze akcesoria do wentylacji i klimatyzacji, jak np. nierdzewna kratka wentylacyjna do łazienki lub metalowa kratka wentylacyjna do kuchni. Dla pełnego bezpieczeństwa powinno się także zamontować kratkę wentylacyjną drzwiową lub przynajmniej podciąć drzwi do łazienki czy kuchni.

Kratki wentylacyjne RADE opinie mają doskonałe 10 na 10.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl