Drzwiczki rewizyjne klik klak

Drzwiczki rewizyjne klik klak do wnęki rewizyjnej

W tej kategorii prezentujemy drzwiczki rewizyjne klik klak. To solidnie wykonane produkty ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej malowanej (lakierowanej proszkowo), czyli zabezpieczonej przed korozją i wysoką temperaturą. Głęboko wierzymy, że tylko dzięki przejęciu pełnej kontroli nad procesem produkcyjno-sprzedażowym możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dlatego nasza firma zajmuje się nie tylko dystrybucją, lecz również projektowaniem, produkcją oferowanych drzwiczek rewizyjnych. Poznaj efekt pasji i zamiłowania do piękna naturalnego surowca, jakim jest oczywiście stal – drzwiczki rewizyjne od RADE wyróżniają się niebanalnym designem i trwałością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwiczek rewizyjnych z systemem zamykania klik klak.

Drzwiczki Rewizyjne Klik Klak

Drzwiczki rewizyjne na klik klak – system zamykania

Czym właściwie różnią się drzwiczki rewizyjne zamykane na klik klak od tych zamykanych na uchwyt czy zamek? Różnicę stanowi system zamykania. Ten, który zastosowany został w drzwiczkach zamykanych na klik klak, często określa się również jako „otwieranie na dotyk”. Jak więc działają drzwiczki rewizyjne otwierane na dotyk, lub po prostu drzwiczki rewizyjne na klik klak? Na krawędzi wewnętrznej takich drzwiczek lub w ich framudze zamocowano system magnesów. Pewne dotknięcie drzwiczek w miejscu klamki sprawia, że skrzydło drzwiowe uchyli się. Zamknięcie jest równie proste – wystarczy docisnąć skrzydło drzwiowe. Zaletą tego rodzaju drzwiczek jest brak widocznych uchwytów do otwierania czy zamków. Wadą? Cóż, niektórzy wolą, jeżeli dostęp do wnęki rewizyjnej jest zabezpieczony przed dostępem dzieci czy osób trzecich. W takiej sytuacji lepiej sprawdza się drzwiczki rewizyjne z zamkiem, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Drzwiczki rewizyjne z klik klak – gładkie i bez uchwytów

Wróćmy jednak do zalet, bo jest ich zdecydowanie więcej – tak jak wspomnieliśmy, drzwiczki rewizyjne z klik klak są gładkie. Na ich powierzchni nie znajdziemy żadnych uchwytów czy zamków, dzięki czemu możemy je jeszcze lepiej zamaskować na ścianie. To ważne, bo tego rodzaju drzwiczki są najczęściej stosowane w przestrzeni domowej, czyli tam, gdzie najbardziej zależy nam na stworzeniu harmonijnie zaaranżowanego wnętrza. Nasze drzwiczki doskonale zgrywają się z kratkami wentylacyjnymi, które również projektujemy i produkujemy. Dostępność wariantów kolorystycznych jest widoczna na stronie każdego produktu z tej kategorii. Na koniec nadmienimy, że oferowane produkty wytwarzamy ze stali zabezpieczonej przed korozją, dlatego sprawdzą się one również na ścianach zewnętrznych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl