Kratki wentylacyjne zamykane – RADE

 
Cytując klasyka, to detale czynią różnicę – dlatego kratki wentylacyjne zamykane wykonane przez producenta RADE odznaczają się solidnym wykonaniem i wyjątkową estetyką. Przez lata działalności w branży udało nam się wypracować autorskie rozwiązania, dzięki którym nasze produkty są funkcjonalne i proste w montażu. Sprawdzą się w kuchni, łazience oraz każdym innym pomieszczeniu – wybór kratek jest naprawdę szeroki. Jesteśmy więc przekonani, że każdy znajdzie w naszej gamie modelowej produkt, który idealnie wpasuje się do danego wnętrza. Jesteśmy również świadomi, że wśród tylu dostępnych modeli, ciężko jest wybrać najlepiej dopasowaną kratkę. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym działem obsługi – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w zakresie doboru najlepszej kratki.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Metalowa kratka wentylacyjna zamykana – skuteczna wentylacja pomieszczeń

 
Kratka wentylacyjna jest bardzo ważnym elementem każdej wentylacji. To od jej przepustowości uzależniona jest wydajność całego systemu wentylacyjnego w obiekcie. Możliwość otwierania i zamykania kratki wentylacyjnej stwarza szerokie możliwości w zakresie ustalania obiegu powietrza w budynkach. Standardowe kratki trzeba odkręcać od ściany, aby odsłonić wlot wentylacyjny – w przypadku kratek zamykanych wystarczy otworzyć kierownice, by zwiększyć wydajność wentylacji. Każda kratka wentylacyjna zamykana sprzedawana pod marka RADE jest więc produktem nie tylko estetycznym, lecz również solidnie wykonanym.

Wentylacyjne kratki otwierane – metalowe czy plastikowe?

 
Podkreślamy nieraz, jak dużą wagę przykładamy do estetyki i trwałości oferowanych produktów. Dlatego jako podstawowy surowiec produkcyjny wybraliśmy właśnie stal nierdzewną. Plastikowe kratki wentylacyjne to produkty niższej klasy – tworzywo sztuczne żółknie w trakcie eksploatacji. Dzieje się tak dlatego, że drobinki kurzu i inne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu z czasem wnikają w strukturę plastiku, zmieniając jego kolor i niestety trwale zabrudzając to tworzywo sztuczne. Metal to twardy materiał, który o wiele łatwiej jest utrzymać w czystości. Jego blask od wieków budził podziw i przyciągał uwagę – dlatego kratki wentylacyjne wykonujemy właśnie z blachy nierdzewnej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl