Kartka Wentylacyjna Zewnętrzna.

 • Kratka Wentylacyjna Zewnętrzna Nierdzewna

   
  Kratka Wentylacyjna Zewnętrzna RADE to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie estetykę, funkcjonalność i komfort. Kratka wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej typ 304. Co to daje? Kratki wentylacyjne zewnętrzne wykonane z nierdzewki i z kwasówki na lata będą wyglądać tak samo. W naturalnym śrowisku nie zardzewieją, nie odbarwią się.
  Kratkę wentylacyjną zewnętrzną montuje się w celu dostarczenia odpowiedniej ilości świerzego powietrza do pomieszczeń. Takiekratki inaczej zwane też są jako czerpnia powietrza.
  Wyrzutnia powietrza to natomiast kratka wentylacyjna zewnętrzna stosowana w celu pozbycia się brudnego i zurzytego powietrza.
  Bardzo ważne jest aby takie zewnętrzne kratki wentylacyjne były wykonane z trwałego materiału i przez lata wytrzymały wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego my jako producent kratek wentylacyjnych polecamy stal nierdzewną, a tak naprawdę stal kwasoodporną typu 304. Jeżeli potrzebujesz kratki zewnętrznej, na obszarach silnego zanieczyszczenia powietrza spalinami lub innymi oparami, to daj nam znać. Może będzie potrzeba wykonania kratki wentylacyjnej na zamówienie z odpowiedniego materiału.
  Wszystkie nasze kratki wentylacyjne nadają się do zamontowania na elewacjach budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, hotelach, biurowcach. Kratki RADE wyróżniają się urodą i są trwale nierdzewne. Każda nasza kratka wentylacyjna zewnętrzna jest wyposażona w siatkę przeciw dużym owadom, okapnik i ramkę montażową. Wszystkie te elementy wentylacyjne są częścią zestawu, dlatego są GRATIS. Co nas odróżnia od konkurencji.
  Czasami w kanałach doprowadzających powietrze potrzebne są klapy zwrotne, zapobiegające cofaniu się powietrza. Odpowiednie nasze modele mają taką funkcję.
  Wykonujem kratkę wentylacyjną zewnętrzną w nielarze dowolnym kształcie i rozmiarze. Znajdziesz u nas kratki wentylacyjne okrągłe, prostokątne, kwadratowe. Odpowiednio dopasowane do kanałów wentylacyjnych.
  Czasami jest potrzebna zamykana kratka wentylacyjna zewnętrzna, taką również można kupić w sklepie internetowym RADE24.EU. Tylko zamykana kratka wentylacyjna RADE wyposażona jest w elegancki uchwyt, dzięki któremu łatwo i szybko możesz dostosować położenie żaluzji do swoich potrzeb.
 • Nierdzewna Kratka Wentylacyjna Zewnętrzna

   
  Kratka Wentylacyjna Zewnętrzna RADE to także doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość i trwałość. Jest ona wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej, która zapewni Wam użytkowanie kratki wentylacyjnej w normalnych warunkach atmosferychnych bez rdzy. Takie rozwiązanie to pełne bezpieczeństwo i higiena.

Nie czekaj, wybierz luksusową kratkę wentylacyjną zewnętrzną i poczuj się komfortowo i zdrowo w swoim domu!

 

 
Zapraszamy do zobaczenia także naszego produktu wentylacyjnego: kratka wentylacyjna nierdzewna 14x14

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl