Oferta firmy RADE​?

Najwyższej jakości kratki kominkowe oraz kratki wentylacyjne

Nie od dziś wiadomo, że oddychanie zanieczyszczonym powietrzem negatywnie wpływa na zdrowie człowieka. Szczególnie niebezpieczne zaś jest powietrze, w którym znajdują się cząsteczki pleśni i grzybów. Najczęściej występują one w zamkniętych pomieszczeniach, w jakich brakuje odpowiedniej wentylacji. Dlatego ważną rolę w cyrkulacji powietrza w budynku odgrywa zamontowanie w nim odpowiednich kratek wentylacyjnych .

 


Produkty wentylacyjne marki RADE

Firma RADE od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości akcesoriów do wentylacji pomieszczeń. Są one wykonane z trwałych i bezpiecznych dla zdrowia człowieka materiałów takich jak kwasoodporne metale. Dlatego oferowane przez markę kratki wentylacyjne nie tylko przez długie lata pozostają w nienaruszonym stanie, ale także doprowadzają do ciągłej wymiany powietrza z wewnątrz z czystym powietrzem z zewnątrz, wspomagając odpowiednią wentylację. W tym celu sprawnie zatrzymują pyły, mikroorganizmy i oraz inne szkodliwe zanieczyszczenia, jakie znajdują się w powietrzu.


Firma RADE posiada w swojej ofercie akcesoria takie jak:

 

Jako nieliczni oferuje akcesoria, które występują w dwóch wersjach wykończenia:

  • satynowej- które sprawia, że kratka ma delikatną, przyćmioną powłokę,
  • chromowej- dzięki jakiej kratka jest błyszcząca i odbija światło niczym lustro.

 

widok kominka w domu

 

Kratka wentylacyjna

W asortymencie marki znajdują się kratki wentylacyjne w różnych kształtach- przeznaczonych do prostokątnych, kwadratowych lub okrągłych otworów. Każda z nich posiada specjalną osłonę, która przyjmuje postać gęstej siatki albo posiada zamykane żaluzje, dlatego Klienci mogą wybrać inny, bardziej funkcjonalny model kratki do kuchni, toalety oraz łazienki, ponieważ zgodnie z przepisami w tych miejscach muszą się one znajdować. Dodatkowym atutem tych akcesoriów wentylacyjnych marki RADE jest ich estetyczne wykończenie, jakie świetnie wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza.


Kratka kominkowa

Kratki kominkowe firmy RADE spełniają wszelkie rygorystyczne normy i wyróżniają się dużą efektywnością wentylacji. Pracują one bowiem intensywniej od kratek wentylacyjnych, ponieważ rozprowadzają gorące powietrze, które nagrzewa się w wyniku rozpalenia ognia. Z tego powodu kratki są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu będą spełniały swoją funkcję przez lata. Podobnie jak kratka wentylacyjna akcesorium kominkowe występuje w dwóch wersjach, dlatego nada ono eleganckiego charakteru każdemu pomieszczeniu.

kratka kominkowa

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl