Okrągła kratka wentylacyjna

Okrągła kratka wentylacyjna – estetyczna i nowoczesna

Każda kratka wentylacyjna okrągła dostępna w tej kategorii została od początku do końca zaprojektowana i wytworzona przez nasz zespół. Wychodzimy z założenia, że jedynie mając pełną kontrolę nad procesem projektowym i produkcyjnym, możemy oferować Państwu funkcjonalne i estetyczne produkty klasy premium. Jako RADE współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi jak i biznesowymi. Na kratki RADE można natrafić w hotelach rozmieszczonych tak w Polsce, jak i Europie – można to uznać za potwierdzenie jakości naszej oferty i produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okrągłych kratek wentylacyjnych!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Okrągła kratka wentylacyjna z regulowaną żaluzją

Czym jest okrągła kratka wentylacyjna z regulowanym przepływem powietrza? To kratka, w której zaimplementowano system regulacji przepływu powietrza. We frontowej części takiej kratki znajdują się obracany dysk, talerzyk – możemy nim sterować strumień przepływającego powietrza. Regulacja polega na zmianie odległości dysku od otworu wentylacyjnego. Inaczej taką kratkę nazywa się anemostatem. Tego rodzaju kratki wentylacyjne doskonale sprawdzą się w kuchni lub pokoju czy łazience. Czyli w pomieszczeniach, które powinny mieć możliwość szybkiego, intensywnego wietrzenia. Produkty takie jak na przykład okrągła kratka wentylacyjna z żaluzjami FiFi są funkcjonalne, estetyczne i wspaniale dopełnią aranżację pomieszczenia.

Kratka wentylacyjna okrągła do kuchni

Kuchnia jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w każdym domu – często połączona z salonem i tworzy wraz z nim jedną otwarta przestrzeń. Warto więc zadbać o to, aby każdy element jej wystroju był zgrany ze sobą. Jeżeli więc marzysz o kuchni w loftowym, bądź minimalistycznym stylu, to wspaniale dopełni go kratka wentylacyjna okrągła SiSi w kolorze antycznej miedzi bądź antycznego złota. Z kolei w nowoczesnych przestrzeniach świetnie sprawdzi się okrągła kratka wentylacyjna ENIGMA, która w naszej ofercie dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz o różnych średnicach kratki wentylacyjnej.

Wentylacyjna kratka okrągła – plastikowa czy z metalu?

Jako RADE na pierwszym miejscu stawiamy zawsze jakość. Metal jest surowcem trwałym i naturalnie pięknym a ponadto łatwo utrzymać go w czystości. Dlatego właśnie każda kratka wentylacyjna okrągła (i zresztą każda inna) dostępna w ofercie naszego sklepu, jest wykonana z metalu. To właśnie trwałość i naturalne piękno są dwiema podstawowymi przewagami metalu nad plastikiem – my jednak wspomnimy o jeszcze jednej zalecie tego surowca. Opary przeróżnych substancji wnikają w strukturę plastikowej kratki wraz z zaciąganym powietrzem – to właśnie dlatego, kratki plastikowe z czasem płowieją lub żółkną. W przypadku metalu nie mamy do czynienia z tym problemem – kratkę metalową wystarczy przetrzeć ścierką z detergentem, aby odzyskała swój pierwotny blask.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl